مهر مسکن

مهر مسکن

 «آقایی که من در طول این سال‌ها شناخته‌ام، همواره دعاگوی مسئولان بوده‌اند (حتی به اسم و در نماز شب). از ایشان آموخته‌ام که اگر محتوای خوب را نمی‌توانم در قالب خوب بیان کنم، همان بهتر که کل آن را ترک کنم».عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق صداوسیما در کانال اختصاصی خود گذاشت. مطلبی در واکنش به صحبت‌های وحید حقانیان که به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه سفر کرده است. روز شنبه در فضای مجازی فیلم کوتاهی از سخنان حقانیان منتشر شد که در آن به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری اشاره شده بود. در این فیلم سردار وحید در جمعی چندنفره ایستاده و می‌گوید: «هر چیزی که سیاسی شود چنین داستان‌هایی در آن پیدا می‌شود متأسفانه. [ماجرا] را سیاسی کردند و زود شروع کردند و از مسکن مهر...، ... معاون اول رئیس‌جمهور آقای جهانگیری، اولین تخم لق سیاسی را ایشان گذاشت و زود در جلسه اقتصاد مقاومتی مطرح کرد که: «آقا مسکن مهر!» چه ربطی دارد مردم گرفتاری دارند حالا تو شروع کردی از مسکن مهر! چه ارتباطی داره؟ اصلا بیخودی! بعد ١٢ میلیون، ١٠ میلیون آدم در مسکن مهر است اینها را متزلزل کنند. نه، مسکن مهر من خودم دیدم کارشناس آمد دیروز، ٢٧ نفر از نظام مهندسی زنجان آمدند، دیدند و گفتند مشکلی نداره سازه‌ها. نما در لرزشی که داره، در ٧ و سه دهم یا به عبارتی ٧ و شش دهم خیلی وحشتناکه، روی خطش که قرار می‌گیرد «کن‌فیکون» می‌کند». یک روز بعد، وحید حقانیان جلوی دوربین خبرگزاری فارس قرار گرفت تا درباره جمله‌ای که درمورد اسحاق جهانگیری گفته بود، توضیح دهد. 
او که در منطقه سرپل‌ذهاب به سر می‌برد، گفت: «روز گذشته (شنبه) بنده به منظور بررسی وضعیت زلزله‌زدگان در قصرشیرین بودم و در جمع محدودی از جهادگران سخنانی گفتم که علی‌الظاهر به معاون اول محترم رئیس‌جمهور برخورده در حالی که بنده ٢۵ سال با ایشان همکار بودم و قصد توهین و جسارت نداشتم. سخنان در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود. 
البته اینها یک واقعیت است که ما نباید مسائل این‌چنینی را سیاسی کنیم. بخشی از این منطقه از جمله محل مسکن مهر روی گسل بوده که بسیاری از خانه‌های بتنی که توسط خود مردم هم ساخته شده کاملا فرو ریخته اما سازه مسکن مهر سالم است. مردم مشکلات و آلام زیادی دارند که ما باید آنها را کم کنیم نه اینکه طوری صحبت کنیم که ١٢ میلیون نفر از ساکنان مسکن مهر هم با مشکل مواجه شوند».

کلمات کلیدی : 

آرشیو روزنامه جامعه

آرشیو روزنامه رسمی

آرشیو روزنامه شرق

آرشیو روزنامه صبح امروز

آرشیو روزنامه کیهان

آرشیو روزنامه ها

آرشیو روزنامه های ایران

آرشیو روزنامه های قدیمی

آرشیو روزنامه همشهری

آرشیو نیازمندیهای روزنامه همشهری تهران

آرمان امروز

آگهی خودرو روزنامه همشهری

آگهی روزنامه

آگهی روزنامه اطلاعات

آگهی روزنامه جام جم

آگهی روزنامه خبر

آگهی روزنامه رسمی

آگهی روزنامه رسمی کشور

آگهی روزنامه همشهری تهران

آگهی روزنامه همشهری تهران امروز

آگهی های امروز روزنامه همشهری

پیشخوان

پیشخوان روزنامه های امروز ایران

پیشخوان

پیشخوان روز

پیشخوان روزنامه

پیشخوان روزنامه امروز

پیشخوان روزنامه ها

پیشخوان روزنامه ها امروز

پیشخوان روزنامه های

پیشخوان روزنامه های امروز

پیشخوان روزنامه های امروز ایران

پیشخوان روزنامه های امروز صبح ایران

پیشخوان روزنامه های امروزایران

پیشخوان روزنامه های ایران

پیشخوان روزنامه های صبح امروز

پیشخوان روزنامه های صبح امروز ایران

پیشخوان روزنامه های صبح ایران

پیشخوان روزنامه های ورزشی

پیشخوان روزنامه های ورزشی امروز

پیشخوان روزنامه همشهری

پیشخوان روزنامه ورزشی

پیشخوان صفحه اول روزنامه های ایران

/ 0 نظر / 39 بازدید